O Firmie

Sklep o-kular.pl to marka należąca do firmy Gratisownia.pl.

Zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych dla firm i instytucji  od 2007 roku. W tym czasie przygotowaliśmy miliony upominków promocyjnych dla kilkudziesięciu tysięcy klientów z kraju i z zagranicy.

Dostarczamy produkty znakowane grawerem laserowym, tampodrukiem, sitodrukiem czy termotransferu. Opierając się na doświadczonym zespole drukarzy i handlowców jesteśmy w stanie dostarczać zamówione gadżety nawet w 24 godziny! O ile nasi klienci nie znajdą produktów odpowiednich dla siebie w naszej bazie zawierającej ponad 50 000 artykułów reklamowych – posiadamy możliwość produkcji gadżetów na zamówienie – od długopisów po powerbanki.

Zależy nam na odpowiedzialnym prowadzeniu biznesu dlatego chętnie wspieramy inicjatywy lokalnej społeczności. Czynnie też wspieramy inicjatywę Wspomagaj.pl pomagającą w zbiórkach charytatywnych.

Od roku 2010 jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa Firma, rozpoczęliśmy również wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych - Pomocna Firma, do czego również Państwa serdecznie zapraszamy.